راهنما خرید

بررسی فناوری های بهترین ماشین لباسشویی Samsung

ماشین لباسشویی سامسونگ، محصولی کاربردی و به‌روز برای جلب رضایت شما است؛. البته به شرطی که بدانید کدام نوع از ماشین‌های لباسشویی سامسونگ برای شما مناسب‌تر است و خریدی آگاهانه داشته باشید. ماشین لباسشویی، یکی از ضروری‌ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی برای تمام خانواده‌ها محسوب می‌شود و امروزه وجود آن برای هر خانه‌ای ضروری است.سامسونگ، برندی نام آشنا است که با تولید محصولاتی بسیار باکیفیت و متنوع، انتخاب را برای مشتریان، اندکی دشوار کرده است. برای خرید ماشین لباسشویی Samsung خوب، باید ویژگی‌ها و نکاتی را در نظر داشته و در هنگام خرید آن‌ها را رعایت کنید. آشنایی با بهترین ماشین‌های لباسشویی سامسونگ و داشتن یک خرید مناسب، با ما همراه باشید.


فهرست مطالب


بررسی کارکرد و فناوری های ماشین لباسشویی Samsung

شاید با نگاه‌کردن به نوشته‌های چرخه تنظیم‌کننده ماشین لباسشویی، به نظرتان کارکردن با آن راحت باشد. اما بهتر است در خرید لباسشویی از فروشنده درباره نحوه دقیق کارکردن هرکدام از موارد روی چرخه اطلاعات کسب کنید.برای اینکه در خانه بهتر بتوانید با ماشین لباسشویی سامسونگ کار کنید، بهتر است از فروشنده درباره نحوه کارکرد ماشین لباسشویی سامسونگ سؤال کنید ما در راهنمای خرید لباسشویی سامسونگ به مهم‌ترین موارد در هنگام کار با ماشین لباسشویی اشاره کرده‌ایم.

1. شستشوی لباس های پنبه ای

پارچه‌های پنبه‌ای معمولاً در دمای بالاتر شسته می‌شوند، مخصوصاً اگر بسیار کثیف نیز باشند (لباس‌هایی که از جنس پنبه هستند می‌توانند حرکت و چرخش بیشتری را تحمل کند) برنامه‌های شستشوی لباس‌های پنبه‌ای به شما این امکان را می‌دهد که لباس‌های نخی خود را بدون آسیب رساندن به پارچه‌ها بشویید. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی ال جی را بخوانید.

مطالب مرتبط
راهنمای خرید ماشین لباسشویی + معرفی ویژگی های برتر لباسشویی های سامسونگ

2. سنتتیک (لباس‌های ساخته شده از الیاف مصنوعی)

لباس‌های ساخته شده از الیاف مصنوعی، مانند پلی‌استر و ویسکوز، کمی نازک‌تر از لباس‌های نخی هستند. برای شستشوی این لباس‌ها باید تنظیمات مربوط به لباس‌های سنتتیک موجود در ماشین لباسشویی را فعال کنید تا لباس‌ها را در دمای پایین‌تر و سرعت چرخش کمتری شستشو دهد.

3. لباس‌های کودکان

چرخه مراقبت از پوست کودک در ماشین لباسشویی سامسونگ، لباس‌ها را در دمای بالاتر می‌شوید تا مواد شوینده باقی‌مانده‌ای که ممکن است به پوست ظریف کودکان آسیب برساند یا آن را تحریک کند را از بین ببرد.

لباسشویی Samsung

4. افزایش چرخش وآبکشی

تنظیمات آبکشی و چرخش را می‌توان فقط برای لباس‌هایی که نیاز به آبکشی بیشتری دارند یا برای افزودن نرم‌کننده پارچه به لباس‌های انباشته شده در درام لباسشویی استفاده کرد.اگر لباس‌های شسته شده نیاز به آبکشی و چرخاندن بیشتری دارند، می‌توان تعداد دفعات چرخش و آبکشی را از این طریق در لباسشویی سامسونگ افزایش داد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی سامسونگ را بخوانید.

5. شستشوی اکو

از تنظیمات شستشوی اکو می‌توان برای کاهش مصرف انرژی لباس‌ها را در دمای پایین‌تر استفاده کرد.

6. مراقبت از لباس‌های ضد آب

این گزینه برای مراقبت از لباس‌های ضد آب و لباس‌های ورزشی طراحی شده است. این چرخه همچنین برای مدت طولانی لباس‌ها را در دمای پایین می‌شوید تا علائم و بوهای عرق را از بین ببرد، درحالی‌که می‌تواند از بافت پارچه‌ها و روکش‌های خاص آنها محافظت کند.

لباسشویی Samsung
علت خشک نشدن لباس در لباسشویی

7. شستشوی دستی و سریع

این چرخه لباس‌ها را در دمای پایین‌تر می‌شوید و برای محافظت از پارچه با جنس ظریف با سرعت پایین می‌چرخد. البته در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توانید لباس‌های کثیف خود را نیز در کمترین زمان با تنظیمات شستشوی سریع هم بشویید.

مطالب مرتبط
ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟ + تفاوت لباسشویی ال جی و سامسونگ چیست؟

8. Eco Drum Clean

این تنظیمات آلودگی و باکتری‌ها را از درام ماشین لباسشویی پاک می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از روشن‌کردن ماشین لباسشویی سامسونگ، چرخه را روی گزینه  Eco Drum Clean قرار دهید سپس به مقدار معین ماده پاک‌کننده در داخل کشوی مخصوص شوینده بریزید و کشو را ببندید.

در نهایت دکمه استارت را فشار دهید تا مراحل تمیز شدن درام ماشین لباسشویی آغاز گردد. این کار سبب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی سامسونگ می‌شود. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین ظرفشویی بوش را بخوانید.

9. ازبین‌بردن بوی نامطبوع

این گزینه از چرخه شستشوی هوا استفاده می‌کند که از جریان‌های شدید هوا در دمای بالا استفاده می‌کند و بدون نیاز به استفاده از مواد شوینده، لباس‌های شما را خوشبو می‌کند.

10. خشک‌کردن لباس‌های با بافت حساس

برای لباس‌هایی که به گرما حساس‌تر هستند، تنظیمات خشک‌کردن لباس از پارچه مصنوعی را انتخاب کنید تا لباس‌های خود را در دمای پایین‌تر خشک کنید.

بررسی فناوری های ماشین لباسشویی Samsung

ماشین‌های لباسشویی سامسونگ با بسیاری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری طراحی شده‌اند تا فرایند شستشو را آسان‌تر کنند. باتوجه ‌به این قضیه، قدم بعدی که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی سامسونگ بردارید، توجه و تمرکز بر میزان فناوری لباسشویی سامسونگ است. ما برای کمک به انتخاب بهتر شما، در خرید ماشین لباسشویی، فناوری‌های مربوط به آن را ذکر کرده‌ایم.فناوری‌های لباسشویی سامسونگ عبارت‌اند از:

 • فناوری AddWash™
 • فناوری QuickDrive™
 • سنسورهای وزن
 • تنظیمات خیس کردن زیاد
 • قابلیت ارتباط آنلاین
 • فناوری کاهش لرزش (VRT)

برای اینکه بیشتر با فناوری‌های ذکر شده در راهنمای خرید لباسشویی سامسونگ آشنا شوید در ادامه به توضیح هریک از موارد فوق پرداخته‌ایم.

مطالب مرتبط
بهترین ماشین لباسشویی ال جی چه ویژگی‌های دارد؟ + بررسی نکاتی برای خرید ماشین لباسشویی ال جی

فناوری AddWash™ لباسشویی Samsung

ویژگی AddWash™ سامسونگ به شما این امکان را می‌دهد لباس‌هایی که فراموش کرده‌اید برای شستشو در داخل ماشین لباسشویی بیندازید را حتی پس از شروع چرخش، به ماشین لباسشویی اضافه کنید.

لباسشویی Samsung

این فناوری به شما کمک می‌کند تا همیشه لباس‌های تمیز در دسترس داشته باشید و درعین‌حال در مصرف زمان و انرژی هم صرفه‌جویی کنید.

فناوری QuickDrive™ لباسشویی Samsung

فناوری QuickDrive™ سامسونگ از یک ضربه‌دهنده در وان لباسشویی استفاده می‌کند تا جریان آب را تسریع کرده، مواد شوینده را وارد پارچه لباس‌هایتان کند و در زمان بسیار کم، لباس های کاملا تمیز را به شما تحویل دهد.

فناوری Delay Cycle End Time

فناوری Delay Cycle End Time به این معنی است که می‌توانید زمان چرخه شستشو را تنظیم کنید و تصمیم بگیرید که شستشوی لباس‌ها چه زمانی پایان یابد.

سنسورهای وزن لباسشویی Samsung

سنسورها وزن، میزان وزن  لباس‌های شما را تشخیص می‌دهند و زمان آبکشی و سرعت جریان آب را متناسب با آن تنظیم می‌کنند. در مدل‌های سامسونگ، این ویژگی به‌عنوان Auto Optimal Wash شناخته می شود.

تنظیمات برای خیس کردن زیاد

ویژگی خیس کردن زیاد، برای مقابله با لکه‌ها طراحی شده است و قبل از شروع چرخه شستشو، زمان بیشتری را برای خیس کردن لباس‌های شما اختصاص می‌دهد.

قابلیت ارتباط آنلاین لباسشویی Samsung

برخی از ماشین‌های لباسشویی مدرن سامسونگ می‌توانند به‌صورت بی‌سیم به تلفن شما متصل شوند و به شما امکان می‌دهند، مشکلات را عیب‌یابی کنید و در صورت بروز خرابی، به شما پیغام می‌دهند. این ویژگی در مدل‌های سامسونگ، اسمارت چک نامیده می‌شود.

فناوری کاهش لرزش (VRT)

فناوری VRT به حفظ تعادل وان لباسشویی کمک می‌کند؛ این فناوری حتی در چرخش‌های سریع، سبب کاهش نویز و لرزش در لباسشویی می‌شود.در مقایسه با شرکت سامسونگ، در معایب لباسشویی بوش هم، توجه به عملکرد موتور آن بسیار مهم است.

لباسشویی Samsung

شرکت بوش بخش بزرگی از فناوری‌های خود را به بالابردن راندمان موتور، از طریق EcoSilence Drive اختصاص داده است.

مطالب مرتبط
بررسی ویژگی های تلویزیون های سامسونگ + آشنایی با قابلیت های جدید تلویزیون های سامسونگ در سال 2022

مزایا و معایب در راهنمای خرید لباسشویی Samsung چیست؟

خرید ماشین لباس شویی سامسونگ بدون توجه به ویژگی‌های مثبت برند SAMSUNG ، امکان‌پذیر نیست. ازاین‌رو در راهنمای خرید لباس شویی سامسونگ قصد داریم به برخی از این ویژگی‌ها اشاره کنیم.

مزایای ماشین لباسشویی سامسونگ:

 • بدنه آن از فولاد ضدزنگ است.
 • لباس‌ها را سریع خشک کرده و به طور مؤثر تمیز می‌کند.
 • ماشین لباسشویی سامسونگ بهترین نسخه درب از بالا و جلو است.
 • دارای ویژگی Eco Bubble است که با مخلوط کردن آب با پودر، کف زیادی برای شستشوی کامل لباس‌ها ایجاد می‌کند و لباس‌ها را در بالاترین سطح تمیزی قرار می‌دهد.
 • برخی از ماشین های لباسشویی سامسونگ  دارای قابلیت خشک کردن با بخار هستند که برای استفاده در آپارتمان و فضای محدود که مکانی برای خشک کردن لباس وجود ندارد، مناسب است.
لباسشویی Samsung

اما جدا از اینکه باید به ویژگی‌های مثبت ماشین لباس شویی سامسونگ توجه کنید، بهتر است به معایب این لباسشویی نیز دقت کنید در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم.

معایب لباسشویی سامسونگ:

 • از معایب اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ بالا بودن قیمت آن نسبت به بقیه ماشین لباس‌شویی‌هاست.
 • قیمت بالای قطعات یدکی و عدم دسترسی آسان برای تعمیر این قطعات در ایران.
 • سیستم‌ها و گزینه‌های زیادی برای شستشوی لباس دارد اما برخی از آنها هیچ کاربردی ندارند.
 • گارانتی موتور فقط 5 سال است بر خلاف برخی ماشین لباس‌شویی‌هایی که موتور آنها  10 سال گارانتی دارند.

سخن پایانی

شما در این مقاله با کارکردها و فناوری های ماشین لباسشویی Samsung آشنا شدید.همچنین از مزایا و معایب آنها آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

مطالب مرتبط
 راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ال جی  + معرفی برنامه های ماشین ظرفشویی ال جی 

سوالات متداول

چه سرعت خشک کنی برای ماشین لباسشویی مناسب است؟

سعی کنید دستگاهی انتخاب کنید که سرعت خشک کن زیادی داشته باشد. لباسشویی‌های ایرانی معمولا خشک کن بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ دور در دقیقه دارند. ماشین لباسشویی‌های خارجی هم بین ۶۰۰ تا ۱۶۰۰ متغیرند. البته سرعت خشک کن قابل تنظیم است.

ویژگی‌های منحصر به فرد بهترین مدل ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

امکان شستشوی سریع، آبکشی با دمای پایین، کاهش مصرف انرژی، گزینه‌های متعدد شستشو برای پارچه‌های مختلف از ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ به شمار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا