لوازم جانبینرم افزار

شیائومی بند ۸ احتمالا با شیائومی ۱۳ اولترا عرضه می‌شود

اینطور که به نظر می‌رسد، شیائومی می‌خواهد مچ بند هوشمند شیائومی بند ۸ را همراه با گوشی شیائومی ۱۳ اولترا رسما راهی بازار کند.

مچ بندهای سری می بند به خاطر بهره‌مندی از امکانات متعدد و همچنین قیمت بسیار مناسب، یکی از محبوب‌ترین مچ‌بندهای هوشمند حال حاضر در بازار محسوب می‌شوند که تاکنون ۷ سری از آن‌ها به بازار عرضه شده است. البته مدل آخر یعنی می بند ۷ در یک مدل پرو هم راهی بازار شده که نمایشگری بزرگ‌تر از مچ بندهای این سری داشته و از GPS مجزا هم بهره می‌برد.

حالا اما خبری منتشر شده مبنی بر اینکه شیائومی قصد دارد جانشین می بند ۷ را طی ماه‌های آتی راهی بازار کند. این خبری که منتشر شده رسمی نیست اما کاملا منطقی به نظر می‌رسد چرا که شیائومی هر سال در یک بازه‌ی زمانی خاص از مچ بندهای هوشمند خود رونمایی می‌کند. برای مثال می بند ۵ در ماه ژوئن رونمایی شد، می بند ۶ اواخر مارس و می بند ۷ هم در ماه مه. بنابراین اینکه می بندها هر سال در سه ماه دوم عرضه می‌شود تقریبا یک چیز عادی و قطعی است و باید برای می بند ۸ هم همین بازه را برای عرضه در نظر داشته باشیم.

اگرچه فعلا هنوز هیچ چیز رسما توسط خود شیائومی تأیید نشده اما گفته می‌شود می بند ۸ شاید به همراه گوشی شیائومی ۱۳ اولترا رونمایی و راهی بازار شود. شیائومی ۱۳ اولترا قدرتمندترین پرچم‌دار از سری ۱۳ شیائومی خواهد بود که دو مدل پرو و استاندارد از آن در حال حاضر در بازار چین در دسترس قرار دارند و به زودی هم وارد بازار جهانی می‌شوند. برعکس سال گذشته که خبری از مدل ۱۲S اولترا در بازار جهانی نشد، انتظار می‌رود امسال شیائومی ۱۳ اولترا را در بازارهای خارج از چین هم شاهد باشیم.

مطالب مرتبط
سری شیائومی ۱۳ در تاریخ ۷ اسفند راهی بازار جهانی می‌شوند

طبق آخرین خبرها، انتظار می‌رود شیائومی ۱۳ اولترا در ماه آوریل یا مه (سه ماه دوم ۲۰۲۳) رونمایی شود. بعد از عرضه این گوشی قطعا در بازار چین در دسترس قرار خواهد گرفت و بعدا وارد بازار جهانی خواهد شد. سرنوشتی که انتظار می‌رود برای می بند ۸ هم تکرار شود. شیائومی همچنین قصد دارد در نمایشگاه MWC پیش رو شهر بارسلونا از گوشی شیائومی ۱۳ لایت هم برای بازارهای مختلف رونمایی کند. این گوشی به عنوان پرچم‌دار اقتصادی از این سری، احتمالا از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۷ نسل ۱ به عنوان قلب تپنده بهره خواهد برد و نمایشگری ۱۲۰ هرتزی خواهد داشت.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Redmi Watch 2 Lite  بند سلیکونی

۱,۷۸۰,۰۰۰

تومان

ساعت هوشمند شیائومی مدل mi 7 band new watch global

۱,۳۹۵,۲۳۰

تومان

منبع: NotebookCheck

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا